WEB TASARIM

zonguldak web tasarım

Web Tasarım

 

Günümüzde reklamlar, satışlar, anketler, kayıtlar ve bir çok alanda hizmet yapan kurum ve kuruluşlar işlerinin bir çok kısmını internet siteleri ile yapmaktadırlar. İşte biz burada sizin yardımınıza yetişiyoruz. Web sitenizi tasarımından yazılımına kadar özenle çalışıp sizi en iyi şekilde tanıtan hale getirmek için çabalıyoruz.

 

 

E Ticaret

 

E Ticaret sizin bulunduğunuz mağazanızdan bir farkı yoktur. Oturduğunuz yerden satış yapmanızı sağlayan bir sistemdir. Örnek olarak bir kaç site sayacak olursam Ebay dünyaca kullanılan bir ticaret platformudur. Türkiye çapında sayarsak en çok kullanılanlar Hepsiburada.com, Sahibinden.com, Gittigidiyor.com bu siteleri duymayanınız yoktur. Sizlere de açacağımız mağazalarla büyüyüp duyulmanızı isteriz.

 

 

Seo (Arama Motoru Optimizasyonu)

 

Biri sitem arama motorlarında çıkmıyor mu dedi ? Biz sitenizi çıkartacağız diyoruz. İnternette bildiğimiz bilmediğimiz bir çok web sitesi var. Akılda kalıcı olanlar hangileri peki ? Tabiki de aramalarda ön sıralarda çıkan siteler. Sitenizi yaptığımızda sitem şu arama motorunda çıkıyor şunda çıkmıyor mantığı da olmayacak Google'da çıkıyorsa Bing'de de çıkacaksınız. Böylelikle sizi daha iyi tanıtacağımıza inanıyoruz. Sitenizi satış sitesi veyahut ürün tanıtım sitesi olarak oluşturuyorsanız seo sitenizin en önemli kısmıdır.

 

 

LOGO TASARIM

logo tasarım

 

SATILIK VE KİRALIK DOMAİNLER

 

satılık alan adı domain

 

Referanslarımızdan Bazıları

 

 E-Ticaret Çözümleri

 İnternette Mağazanızı Kurmaya Talibiz. www.madenciheykeli.com e-ticaret sitemizi  inceleyebilirsiniz.

 E-Ticaret Çözümleri

 İnternette Mağazanızı Kurmaya Talibiz. Kurduğumuz www.urunkap.com e-ticaret sitemizi  inceleyebilirsiniz.

 Ürün Tanıtım Sitesi

 Kendi Ürünlerimizi Tanıttığımız Gibi Sizin Ürünlerinizi de Tanıtabiliriz. www.antik-san.net  hazırladığımız sitemizi inceleyebilirsiniz.

 Ürün Tanıtım Sitesi

 Ürünlerinizi Tanıtmanıza Yardım Edelim www.altinplaket.com hazırladığımız bir başka siteyi  inceleyebilirsiniz. Tasarım-Yazılım-Seo

 Ürün Tanıtım Sitesi

 Hazırladığımız Bir Diğer Ürün Tanıtım Sitesi www.maketsoy.com Host-Tasarım-Seo

 Ürün Tanıtım Sitesi

 Kupa Madalya Plaket Tanıtım Sitesi Tasarımı www.kupamadalyaplaket.com Host-Tasarım-Seo

 

 

 

 

 

Tüm Haklar Antik-San İmalat Sanayi ve Ticaret'e Aittir.